דלג לתוכן

הצהרת נגישות

תאריך פרסום 29.8.2022

אנו בבית קטן ברותם אחראים על הקמת והפעלת אתר זה. אנו רואים חשיבות רבה במתן שירות שוויוני לכלל האזרחים ובשיפור השירות הניתן לאזרחים עם מוגבלות. אנו משקיעים משאבים רבים בהנגשת האתר על מנת להפוך את שירותינו לזמינים יותר עבור אנשים עם מוגבלות.

במדינת ישראל כ-20 אחוזים מקרב האוכלוסייה הינם אנשים עם מוגבלות הזקוקים לנגישות דיגיטלית, על מנת לצרוך מידע ושירותי ממשלה באינטרנט. הנגשת האתר נועדה להפוך אותו לזמין, ידידותי ונוח יותר לשימוש עבור אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, הנובעים בין היתר ממוגבלויות מוטוריות שונות, לקויות קוגניטיביות, קוצר רואי, עיוורון או עיוורון צבעים, לקויות שמיעה וכן אוכלוסייה הנמנית על בני הגיל השלישי.

רמת הנגישות

בבניית האתר של צימר בית קטן ברותם ביצענו התאמות לדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולרי, ומשתמשים בבדיקות בקוראי מסך.

אנחנו עושים כל מאמץ על מנת לעמוד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 (להלן: "התקנות") ברמת AA, וכן, מיישמים את המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C.

למען הסר ספק - אתר זה פטור מעמידה בתקנים אלו ויחד עם זאת אנו רואים חשיבות גדולה בכך.

בעברית: WCAG 2.0 הנחיות לנגישות תכנים באינטרנט
באנגלית: Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0

תיקונים והתאמות שבוצעו

החרגות

חשוב לציין, כי למרות מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר וביתר הנכסים הדיגיטליים שלנו, ייתכן שיתגלו חלקים או יכולות שלא הונגשו כראוי או שטרם הונגשו.

אנו פועלים לשפר את נגישות הנכסים הדיגיטליים שלנו ובתוכם, מנגישים באופן שוטף טפסים מקוונים, כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה להשתמש בהם, כולל אנשים עם מוגבלות.

רכיב הזמינות הינו רכיב חיצוני ואין לנו אפשרות להנגישו. אנו עושים מאמץ שגם רכיב זה יונגש על ידי פנייה לחברה שמתפעלת אותו

רכז הנגישות

רז גל - מספר טלפון 0523878585

יצירת קשר בנושא נגישות

אם נתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, נשמח לקבל הערות ובקשות, באמצעות פנייה לאחראי הנגישות באתר בדואר האלקטרוני little.house.rotem@gmail.com

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אנו ממליצים מאוד לצרף פרטים מלאים ככל שניתן:

מידע נוסף בנושאי נגישות

נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות